Kontakt, cena

Asienci u porodu pomocí akupunktury nebo homeopatie pro všechny maminky poskytuji v Brně a jeho okolí. Po domluvě mohu mimořádně přijet i v rámci okruhu cca 100 Km od Brna (Břeclav, Hodonín, Bratislava, Uherské Hradiště, Olomouc, Boskovice, Třebíč, Jihlava, Znojmo). Moji asistenci u porodu si musí rodiče domluvit dopředu s personálem porodnice. V Brně a okolí jsou tradičně tolerantní k alternativním metodám u porodu porodnice Nemocnice Milosrdných bratří a porodnice Vyškov – zde není domluva nutná. Je určitě důležité se nejprve na chvíli setkat a popovídat si o Vaší představě. Smluvně se zavazuji pro maximálně dvě maminky za měsíc, tak abych mohl na 100% přijít.

mail:  pripravanaporod@centrum.cz      mob. 608 020 114  

Cena: asistence akupunkturou podle tradiční čínské medicíny (+ případně homeopatie) celou dobu během porodu na porodním sále, včetně dvou individuálních návštěv během těhoteství, pohotovosti a návštěvy a rozběhnutí porodu u Vás doma je 12.000.- Kč. Maminky, které absolvují náš kurz těhotenské přípravy mají 1000.- Kč slevu.      

O mně.
S klasickou homeopatií jsem začínal asistovat u porodu od roku 1999, s akupunkturou od r. 2009. Byly to nejčastěji situace, kdy bylo nutné nastartovat porod po určeném termínu s cca dvoutýdenním přenášením. K mému úžasu akupunktura v této indikaci fungovala až skoro zázračně. Postupně jsem začal asistovat pomocí akupunktury u klientek na porodním sále. Uskutečnil jsem na přání několik odborných přednášek pro zdravotnický personál porodního sálu na téma akupunktura a akupresura u porodu v porodnici Krnov, Opava a Vyškov. Velká výhoda homeopatie a akupunktury je, že se dá použít preventivně, pokud v minulosti cokoliv v těhotenství neprobíhalo standardně, nebo nebyla dobrá zkušenost z minulého porodu. A další obrovská výhoda akupunktury u porodu je, že ji lze velmi dobře aplikovat i u nekomplikovaného, standardně probíhajícího porodu pro maminky, které se obávají nadměrné bolesti. V rámci asistence u porodu pomocí akupunktury nebo homeopatie mohu v případě přání doplňkově nabídnout maminkám (zahrnuto v ceně) též použití aromatických směsí Ingeborg Stadelmann (jsou naprosto skvělé) a také Bachovy esence. Nosím s sebou k porodu biostimulační laser, po kterém se hojí případná poporodní poranění nejen před očima 🙂 ale také s minimem stopy po jizvách a traumatu do budoucna (mohu Vám ho na pár dní po porodu i půjčit).